Ako na to?

Rezervačný systém ubytovacích zariadení Lesov SR, š.p., Banská Bystrica ponúka možnosť ubytovať sa vo viac ako 160-tich ubytovacích zariadeniach rôzneho typu a rôznej kategórie, a to od poľovných zámočkov a kaštieľov ponúkajúcich najvyššiu úroveň ubytovania a stravovania, cez chaty so štandardným vybavením vrátane elektriny a teplej vody, až po jednoduché zrubové chatky, bez elektriny a s vodou v studničke, zato však v čarokrásnej prírode Slovenska od nížin až po vysokohorské polohy.

Konkrétne ubytovacie zariadenie si môžete objednať dvomi spôsobmi:

1. priamo online objednávkou,

2. offline objednávkou, ciže vytlačením a vyplnením objednávkového formulára a následnom doručení na konkrétny odštepný závod (OZ).

Každé ubytovacie zariadenie ponúka rôzne druhy pobytu: ubytovanie v jednotlivých izbách alebo ubytovanie v celom objekte (chate), ako aj denný prenájom objektu bez ubytovania (nocľahu). Pobyt pri využití minimálnej vyťaženosti zariadenia si vyberiete vtedy, ak počet osôb so záujmom o ubytovanie je nižší ako 50% celkovej ubytovacej kapacity zariadenia. Ak chcete využiť cenu za lôžko, musíte pokryť minimálne 50% ubytovacej kapacity. Vtedy zaplatíte cenu za 50% vyťaženosti objektu + počet lôžok navyše.Každý OZ má pri každom ubytovacom zariadení zverejnený platný cenník, podľa ktorého je účtovaný pobyt a vyššie uvedený text sa nevzťahuje automaticky na každé ubytovacie zariadenie.

Po doručení objednávky na konkrétny OZ budete do 7 dní informovaní o súhlasnom alebo nesúhlasnom stanovisku OZ. V prípade pozitívneho vyjadrenia obdržíte "Poukaz na pobyt", ktorým sa spolu s dokladom o zaplatení preukážete pri nástupe na pobyt.

Prajeme príjemné chvíle prežité v ubytovacích zariadeniach Lesov SR, š.p., Banská Bystrica.

Aktívna mapa Ako na to? Všeobecné podmienky